Części zamienne do Renault – które elementy najczęściej wymieniamy?

Dalsze informacje o oryginalnych częściach Renault

Samochody Renault nadal cieszą się w Polsce dużą popularnością. Tylko w 2014 roku liczyły one 14% wszystkich pojazdów osobowych sprowadzanych z zagranicy. Użytkownicy cenią rozmaite ich modele – zarówno rodzinne minivany, takie jak Renault Scenic, ale również kompaktowe Renault Megane z silnikiem benzynowym. Statystyki pokazują, iż w 2014 r. nasi rodacy kupili ponad trzy i pół tysiąca pojazdów Megane i 5500 modeli Scenic. Megane jest popularny ze względu na oszczędny silnik, a Scenic – na wszędzie dostępne części do Renault. Wysokim popytem cieszyło się też Renault Clio – we wskazanym roku kupiono blisko 2,8 tyś egzemplarzy tego modelu.

Części zamienne Renault – które najczęściej ulegają awarii?

Nabyłeś wyśniony auto i chcesz jak najlepiej zadbać o swoje Renault? Części zamienne do rozlicznych modeli owego producent są sprzedawane w bogato wyposażonych sklepach internetowych. Można w nich znaleźć elementy podwozia, nadwozia, silnika i układu chłodzenia, jak i wiele pozostałych. Z recenzji konsumentów wynika, iż często psującą się częścią Renault jest tylna belka skrętna – na awarie tego podzespołu narzekają posiadacze modelu Clio. Problemy podobnej natury mają Ci, którzy nabyli Renault Megane, jakkolwiek w tym przypadku awarii ulega również ochrona antykorozyjna.

Zamów części zamienne Renault

Systematyczne inspekcje techniczne i wymiana najszybciej psujących się części eksploatacyjnych to gwarancja długiego użytkowania samochodu tej francuskiej marki. Dostępne w sprzedaży elementy są dedykowane zarówno dla osób prywatnych, które chcą własnoręcznie wymienić niesprawne elementy, jak i profesjonalnych warsztatów samochodowych.

Lokalizacja firmy:
France-car F.H.U. "RS" Rafał Socha
ul. Rusznikarska - Deptak 6
31-261 Kraków

Tel.: +48 (12) 415-33-99
Mob.: +48 600-815-815
E-mail: [email protected]