Dbaj o czyste ręce – mydło w piance

Mydło antybakteryjne usuwa z powłoki skóry drobnoustroje chorobotwórcze i inne groźne patogeny. Czym winno cechować się mydło w płynie, by spełniało oczekiwania przeróżnych konsumentów? Gdzie wykorzystywane są specjalistyczne mydła dezynfekujące?

Wykorzystanie mydła dezynfekującego

Mydła o właściwościach antyseptycznych wykorzystywane są nie tylko w gospodarstwach domowych, ale też zamawiane przez przemysł spożywczy, zakłady pracy czy placówki medyczne. W sprzedaży dostępne są różne rodzaje mydeł – produkty w piance, w płynie, uzupełnione o dodatkowe składniki odżywcze, przeznaczone do skóry delikatnej, mycia ciała oraz włosów, mydła w butelkach z pompką, jak również do aplikowania z bezdotykowych zasobnikówzapewniających maksymalny poziom higieny. Na szczególną uwagę zasługuje mydło w piance stanowiące środek niebywale ekonomiczny – pozwala uzyskać do 2,5 tyś. doz mydła z litrowego pojemnika. Mydło w piance świetnie rozprowadza się na skórze, łatwo spłukuje, a przy tym efektywnie myje.

Mydło w płynie dla wrażliwej skóry

Mydła antybakteryjne znajdujące się w asortymencie sklepu VerdeAvis są przebadane dermatologicznie i odpowiadają europejskim normom jakościowym. Mydła dedykowane osobom z wrażliwą skórą nie zawierają substancji zapachowych, barwników i innych czynników alergicznych – można je stosować często, bez narażenia się na podrażnienia. Wybrane produkty zostały uhonorowane certyfikatem Ecolabel poświadczającym wysoką jakość i przyznawanym kosmetykom nieszkodliwym dla środowiska. Mydła dezynfekujące znajdujące się w ofercie sklepu VerdeAvis są pakowane w sterylne wkłady i wyposażone w demontowalny dozownik, co ułatwia ich późniejszą utylizację.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]