Dlaczego ekspresy do kawy Nivona zdobywają uznanie kawoszy?

Kawa to pełen aromatu napój, którym od wieków delektują się całe pokolenia jej entuzjastów. Wielu nie chce sobie wyobrazić dnia bez chociaż jednej jej porcji, a niektórzy piją ją wręcz parę razy dziennie. Z reguły wystarczy im kawa rozpuszczalna, jednakże prawdziwi pasjonaci kawy sięgają po nią w ziarnach i stale poszukują wysokiej jakości sprzętów, z pomocą których uwolnią z nich cały potencjał. Z myślą o takich smakoszach powstają ekspresy do kawy Nivona.

Ekspres do kawy Nivona – eleganckie wzornictwo

Pomimo że Nivona jest bardzo nową marką (powstała zaledwie na początku XIX w.), to dobitnie zaakcentowała już swoje istnienie w sektorze sprzętu dla kawoszy. Wraz z ujawnianiem nowych modeli ekspresów zyskuje sobie coraz większą popularność znawców kawy, zwłaszcza za sprawą tego, iż wytwarza całkowicie profesjonalne ekspresy w niezwykle przystępnych cenach. Ekspresy do kawy Nivona cechują się stylowym wyglądem, utrzymanym w neutralnej kolorystyce bieli, czerni i szarości. Dzięki temu będą znakomicie prezentować się w urzędach oraz kafejkach, jak i w kuchni naszych mieszkań. I choć posiadają wiele funkcji, są to urządzenia niesłychanie nieskomplikowane w eksploatacji, z którym nie będzie mieć kłopotów żadna osoba.

Ekspresy Nivona – co ciekawego oferują?

Ekspresy do kawy Nivona mają wiele ciekawych funkcji. Część z nich, m.in. modele NICR 759 i NICR 789 można zintegrować z Bluetooth i w ten sposób kierować nimi z poziomu telefonukomórkowego. Dzięki opcji Easy-Spumatore (obecnej m.in w ekspresie NICR 660) błyskawicznie ubijemy puszystą piankę do latte. Ekspresy marki Nivona posiadają także zintegrowany młynek do kawy, a System Aroma Balance pomoże wycisnąć ze skruszonych ziaren ich mocny aromat. Funkcja “Moja kawa” umożliwia natomiast dodanie osobistych konfiguracji przyrządzania napojów. Co najistotniejsze, urządzenia Nivona można bardzo łatwo wyczyścić.