Dlaczego warto zamawiać butelki szklane i słoiki w polskiej hurtowni?

Chcesz kupić słoiki hurt? Koniecznie odwiedź tę stronę.

Wytwarzanie żywności jest branżą gospodarki, która dopóki będzie trwać człowiek nie zaprzestanie działalności. Pomimo tego, iż przeważającą częścią rynku produktów spożywczych rządzą gigantyczne koncerny, jest to jednocześnie branża, w której wyśmienicie radzą sobie mniejsze firmy, o ile zachęcą odbiorcę do swojego smakowitego, unikalnego albo zdrowego produktu. Przeznaczona na sprzedaż żywność musi być zabezpieczona tak, by wyrób jak najdłużej pozostał świeży, a zatem m.in. w butelki i słoiki ze szkła. Plusem takich opakowań jest to, iż są mniej szkodliwe dla środowiska, dlatego że poddać je recyklingowi.

Butelki oraz słoiki w hurcie – czy to się opłaca?

Jasne jest, że oferty od dystrybutorów kierowane do nabywcy indywidualnego odróżniają się zdecydowanie ceną od propozycji dla klienta biznesowego. Ten drugi, nawet jeżeli jest małym zakładem wytwarzającym takie artykuły, jak przykładowo soki, marmolady albo pasztety, będzie zużywać rocznie nie kilkuset pojemników szklanych, lecz ilości zdecydowanie wykraczające ponad liczbę paru tysięcy sztuk. Nabycie butelek i słoików w hurcie będzie tym samym dla niego jednocześnie formą zmniejszenia wydatków, bo zamawiając towar na palety zazwyczaj można spodziewać się znacznego rabatu od hurtownika, ale też oszczędnością czasu transportu, gdyż jedną dostawą można zaspokoić zapotrzebowanie firmy nawet na wiele miesięcy. Koszt hurtowego kupna pojemników ze szkła znacznie zmniejszy się, jeżeli zamówimy je u lokalnego dostawcy butelek i słoików. W ten sposób też dostanie opakowania dużo szybciej.

Co dostaniemy w asortymencie hurtowni opakowań ze szkła?

Hurtownicy opakowań ze szkła mają w swoim asortymencie różnego kształtu i pojemności słoiczki oraz butelki ze szkła idealne do rozlewania wina, soków bądź piwa. Dostarczane są one do nabywcy na paletach zawierających – w zależności od wymiarów opakowań – po 500, 1300, a nawet 2000 sztuk danego produktu. Firmy posiadające własne samochody dostawcze mogą również odebrać zamówiony towar bezpośrednio ze składu hurtowni. Razem z butelkami oraz słoiczkami hurtowo można dodatkowo zamówić odpowiednią ilość innych powiązanych elementów, jak nakrętki, kapsle czy korki dopasowane do wybranego rodzaju opakowania.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]