Drzwi drewniane na wymiar – urządzaj mieszkanie po swojemu

Drzwi drewniane to w dalszym ciągu popularne rozwiązanie, używane zarówno w nowoczesnych wnętrzach, jak i domach utrzymanych w tradycyjnym tonie. Jakie są plusy drzwi drewnianych? Przedstawiamy główne cechy i możliwości produkcji drewnianych drzwi na wymiar.

Drzwi drewniane przetrwają dziesiątki lat

Drewno to organiczny materiał, który zastosowany jako element aranżacji pomieszczenia powoduje, że jest ono ciepłe i bardziej nastrojowe, a właściwie konserwowany może przetrwać w nienagannej kondycji wręcz dziesiątki lat. Dzisiejsza technologia pozwala doskonale łączyć właściwości drewna z wymogami współczesnego konsumenta, co skutkuje wykonaniem drzwi cechujących się wyrafinowanym designem i wysoką ergonomicznością. Klejone trójwarstwowo drzwi drewniane wyróżniają się odpowiednią izolacją cieplną oraz niewielkim poziomem rozszerzalności – tzn. nie ulegają wykrzywieniu. Opcja wykończenia ich zewnętrznej powierzchni jakimkolwiek kolorem, bejcą bądź lakierem powoduje, że tego typu drzwi sprawdzają się w wnętrzach wszelkiego rodzaju – zarówno utrzymanych w stylu industrial, jak i apartamentach zaaranżowanych we współczesnej, minimalistycznej stylistyce. U producentów dostępne są drzwi drewniane wytworzone z sosny, dębu oraz mahoniu, impregnowane ekologicznymi lakierami na bazie wody, modele bez progu lub z progiem, drzwi wewnętrzne dwuskrzydłowe i krocie innych typów, które zachwycają walorami estetycznymi i wspaniale się prezentują przez lata.

Szyby fazowane i wypukłe – drzwi wewnętrzne drewniane na wymiar

Chcesz założyć w swoim mieszkaniu albo biurze skrzydła drzwiowe o niekonwencjonalnej budowie lub niestandardowych wymiarach? Potrzebujesz drzwi drewnianych na wymiar? A może snujesz marzenia o drzwiach dwuskrzydłowych wewnętrznych? W takim przypadku wypada zaufać doświadczonym producentom, którzy świadczą darmowy pomiar, fachowe doradztwo, jak również opcję wykonania projektu na indywidualne zamówienie. Przedsiębiorstwo Oknostol oferuje drzwi wysokiej jakości, jednocześnie zapewnia 5-letnią gwarancję na drzwi. Drzwi drewniane wewnętrzne można dostosować do wszelkich zamierzeń zamawiającego i np. wypełnić je szybami – m.in. szkłem fazowanym, piaskowanym czy witrażowym, co z pewnością zwiększa ich estetykę oraz walory użytkowe. Nowoczesne drzwi wewnętrzne drewniane bywają także posiadać w zamek w postaci wkładki, a drzwi do WC – w system zamykania łazienkowego.

Lokalizacja firmy:
OKNOSTOL Producent Stolarki Drewnianej Nowoczesnej i Zabytkowej
ul. Elizy Orzeszkowej 2
34-600 Limanowa

Tel.: +48 18 337-60-08
Mob.: +48 505-166-701, +48 511-621-633
E-mail: [email protected]