Etykiety na bimber. Jak ciekawie ozdobić domowe trunki

Jeśli chcesz zamówić etykiety weselne, koniecznie sprawdź superbutelki.pl/pl/c/Etykiety-na-butelki/110.

Tradycja dawania prezentów na przeróżne okazje znana jest od setek lat i od samego jej początku jednym z najczęściej wręczanych i, oczywiście, równie ochoczo akceptowanych upominków, jest alkohol. Niemało ludzi nie wyobraża sobie nie wziąć alkoholu na imieniny, Sylwestra czy wesele. Jak jednak wyróżnić się z tłumu, gdy pozostali zaproszeni pomyślą o tym samym?

Personalizowane etykiety weselne – podziękuj gościom za uczestnictwo

Na weselu trunki nie tylko są rozstawione na stołach, ale także przyjęło się, że młoda para obdarowują swoich gości butelkami z wódką przy pożegnaniu. Taki prezent jest traktowany jako forma wyrażenia podziękowania za przybycie na ślub. Jednakże taka butelka z trunkiem wyskokowym może również przerodzić się w cenną pamiątkę, której znajomi i rodzina nie wyrzucą nawet wtedy, kiedy zabraknie w niej alkoholu. Należy personalizować butelkę, a można dokonać tego zamawiając etykiety na wódkę, dodając na nich informację o podziękowanie za obecność, dacie i miejscu wesela lub imionach nowożeńców. Etykiety weselne można kupić w różnych barwach oraz wzorach, toteż bez trudu można kupić te, które będą współgrać ze stylem, w którym organizowane jest wesele. Sam tekst na etykiecie zależy już tylko od fantazji kupującego. Oczywiście spersonalizowane etykiety na wódkę czy inne alkohole można zastosować nie tylko z okazji ślubu – są idealne na wyróżnienie się na wieczorze panieńskim czy imprezie imieninowej.

Etykiety na bimber – udekoruj domowe przetwory

Etykietami z własnym napisem można oznaczać flaszki z domowej piwniczki. Jeżeli na własną rękę robisz wina, nalewki bądź soki, a później dzielisz się nimi z rodziną lub kolegami nawet bez okazji, możesz udekorować je wymyślnymi etykietami, które w znacznym stopniu zwiększą estetykę pospolitej butelki. Oprócz tego flaszki można również oznaczać przy użyciu różnokolorowych kapturków termokurczliwych oraz kapsli.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]