Kontenery budowlane – hakowe, rolkowe i samowyładowcze

Potrzebujesz kontenerów na złom? Odwiedź tę stronę

Kontenery na odpady pełnią istotną funkcję w czasie prowadzenia robót remontowo-budowlanych – pozwalają na zgodne z prawem pozbycie się pozostałości po skuwaniu płytek, demontażu stolarki i pozostałych pracach. Jakie typy kontenerów budowlanych są dostępne na rynku? U kogo można je kupić?

Kontenery budowlane – wybierz najwyższą jakość

Na rodzimym rynku wytwórstwem wytrzymałych i pojemnych kontenerów na odpady zajmuje się Ekombud Sp. z o.o. – w swojej ofercie posiada między innymi kontenery na gruz i kontenery na złom. Z tego typu pojemników korzystają nie tylko firmy budowlane, ale też podmioty parające się użyczaniem kontenerów stalowych, przedsiębiorstwa usług komunalnych czy Punkty Selektywnej Zbiórki Odpadów Komunalnych, tzw. PSZOKi, które nie licząc resztek wytwarzanych w gospodarstwach domowych, przyjmują również złom, gruz betonowy i ceglany oraz innego typu odpadki poremontowe.

Kontenery wykorzystywane na budowach – rodzaje

W sprzedaży jest wiele typów pojemników na odpady. Są muldy asymetryczne i symetryczne, pojemniki wyposażone w zwijaną plandekę, kontenery stalowe, kontenery z pokrywą, otwarte oraz mnóstwo innych modeli. Wśród dostępnych na rynku kontenerów wykorzystywanych w budownictwie najchętniej używane są modele samowyładowcze, rolkowe, a także hakowe. Kontener hakowy może znaleźć zastosowanie w zakładzie produkcyjnym lub na budowie. Zależnie od zapotrzebowania można wyposażyć się w kontener bądź otwarty. Na budowach nierzadko używane są także kontenery do transportu materiałów sypkich – najczęściej są to modele samowyładowcze, które można błyskawicznie rozładować.

Lokalizacja firmy:
EKOMBUD Sp. z o.o.
ul. Partyzantów 24D
32-700 Bochnia

Tel.: +48 (14) 612 24 78
Mob.: +48 602-412-696
E-mail: [email protected]