Lavazza A Modo Mio – czy można kupić zamienniki tych kapsułek?

Szukasz kapsułek A Modo Mio? Koniecznie odwiedź ten adres.

Podmiotów przetwarzających kawę są tysiące, niemniej jednak Lavazza nieustannie pozostaje na liście tych najpopularniejszych. Mało osób wie, iż historia firmy Lavazza miała swój początek w końcu XIX w. w Turynie. Wówczas Luigi Lavazza za równowartość mniej więcej 20 dolarów nabył niewielki obiekt handlowy, w którym mielono ziarna kawy oraz produkowano ich niepowtarzalne mieszanki. Podbiły one szybko serca mieszkańców Turynu. Wiek później firma Lavazza w dalszym ciągu zachwyca aromatem swoich mieszanek, ustanawiając standardy także w obszarze kaw w kapsułkach.

Zamienniki kapsułek z kawą A Modo Mio – bardzo dobra jakość i głęboki smak

Jednymi z często kupowanych w tej chwili ekspresów na kawę w kapsułkach są te z serii Lavazza A Modo Mio. Stosowane są one zarówno w dużych biurach, jak w naszych kuchniach. Z ich pomocą zaparzenie aromatycznej, smacznej kawy trwa jedynie moment. Właściciele ekspresów Lavazza nie muszą jednak używać wyłącznie z kompozycji smaków produkowanych przez tę firmę. Aktualnie na rynku kupić można wiele odpowiedników kapsułek z kawą w systemie Lavazza A Modo Mio. Często są one tańsze, ale wciąż wyróżniają się ciekawym aromatem.

Zamienniki kaw w kapsułkach A Modo Mio – mieszanki arabiki i robusty

Bardzo dużo zamienników kapsułek A Modo Mio znajdziemy w ofercie Italian Coffee, firmy która także wywodzi się z Włoch i specjalizuje się w wytwarzaniu kaw w kapsułkach do licznych modnych ekspresów tego typu. Wytwarza ona zarówno napoje kawowe będące pyszną mieszanką arabiki (Venezia), jej mieszanką z robustą (Padova Cremoso czy Superbia), jak i napoje o smaku kawy z żeń szeniem (Caffè e Ginseng), czekolady (Mokaccino) czy kawy z mlekiem (Cortado Macchiato).

Lokalizacja firmy:
Sklep internetowy Cafessima
ul. Stawki 6/121
00-193 Warszawa

Tel.: +48 22 122-88-73
E-mail: [email protected]