Pasta BHP na wyjątkowo trudne zabrudzenia

Znajdź pastę do rąk

Rzemieślnicy, osoby zatrudnione w zakładach przemysłowych, kominiarze czy pracownicy warsztatów samochodowych – to tylko niektóre z grup zawodowych narażonych na styczność z substancjami, których trudno usunąć ze skóry. Są nimi przede wszystkim różnego typu smary, sadze, farby, oleje, jak również, w mniejszym stopniu, opiłki i pyły. Pracodawcy takich osób są zobowiązani do dostarczenie im środków czystości umożliwiających usunięcie takich zabrudzeń. Najskuteczniejsze są w takim przypadku pasty BHP.

Pasty BHP – działanie i ich składniki?

Pasta do rąk odróżnia się od innych środków czyszczących wykorzystywanych każdego dnia w naszych domach. Jako że jest używana do czyszczenia bardzo uporczywych zabrudzeń, powinna charakteryzować się stosownymi właściwościami ściernymi. To dlatego producenci takich past dodają do nich specjalnie dobranych tworzyw sztucznych lub drobinki minerałów, które usuwają zanieczyszczenia z porów skóry. Zarówno preparaty myjące wykorzystane w paście do mycia rąk, podobnie jak substancje, które one usuwają, oddziałują drażniąco na skórę. Dobrze zatem, żeby pasta zawierała także substancje nawilżające i łagodzące podrażnienia.

Gdzie przyda się pasta BHP do rąk?

Jak już nadmieniliśmy, pasta BHP do rąk ma zastosowanie zwykle w zakładach rzemieślniczych, usługowych i przemysłowych. Bez wątpliwości przyda się także w domu – będzie niezastąpiona podczas porządków lub w przydomowym warsztacie majsterkowicza. W takich sytuacjach warto sięgnąć po niewielkie opakowania pasty o wadze do kilkuset gramów. Warsztaty i zakłady do wyboru mają zaś bardziej ekonomiczne opakowania mieszczące od dziesięciu do trzydziestu kilogramów preparatu.

Lokalizacja firmy:
Sklep VerdeAvis.pl
Petrus Serwis Piotr Janas
Staniątki 376
32-005 Niepołomice

Mob.: +48 783-332-495
E-mail: [email protected]