Słoje z kranikiem – postaw na stole na weselu

Od kilku lat trwa renesans mody na słoiki. Nie traktujemy ich już jako opakowanie do kupowanych w sklepie lub robionych samodzielnie przetworów, a dostrzegliśmy w nich pełnoprawne naczynia do serwowania różnych deserów i napojów. Znaczną popularnością cieszą się przede wszystkim duże Słoiki z kranikiem, które posiadają mnóstwo zastosowań. Do czego możemy je wykorzystać? Kiedy przydatny będzie słoik z kranem? Z jakiego powodu choć jeden egzemplarz warto mieć w każdym domu?

Słoje z kranikiem do domowych trunków

Jednym z atutów słoików z kranikiem jest fakt, iż wspaniale nadają się one do wytwarzania domowych napojów – takich jak nalewki i likiery. Słoje mają duże pojemności (zwykle są to 4-litrowe słoiki z kranikiem), co pozwala na wykonanie całkiem dużego nastawu. Szerokie wieko ułatwia umieszczenie wewnątrz owoców lub ziół i późniejsze czyszczenie naczynia, zaś dzięki kranikowi bez problemu przelejemy gotową nalewkę do butelek, błyskawicznie i łatwo usuwając zużyty surowiec bez konieczności stosowania filtrów i wężyków.

Słoiki z kranikiem do serwowania

Słój z kranem pięknie prezentuje się na stole, na którym go postawimy. To powoduje, że jest on regularnie wykorzystywany do serwowania napojów – zazwyczaj podczas rodzinnych uroczystości bądź przyjęć w ogrodzie. Słoik z kranem doskonale sprawdzi się zarówno podczas imprez dla dorosłych, jak i dla dzieci. Przyda się do serwowania kompotów, oranżad, soków oraz lemoniad, a na przyjęciach dla dorosłych – drinków, ponczu czy też wina. Jego zaletą jest również to, że kran zapobiega dostawaniu się do szklanki osadów i kawałków owoców, dając klarowny napój.

Lokalizacja firmy:
"ARTMAN" spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Niedomicka 47
33-132 Niedomice

Mob.: +48 669-997-776
E-mail: [email protected]