Szukasz urządzeń do zaawansowanego prototypowania? Sprawdź te drukarki 3D

Chcesz kupić 3D drukarkę? Odwiedź ten adres

W asortymencie CadXpert znajdują się wyłącznie drukarki 3D od uznanych producentów tych rozwiązań: FormLabs i MakerBot, których CadXpert jest jedynym dystrybutorem, jak również Stratasys (jesteśmy autoryzowanym dystrybutorem). Drukarki 3D, które mamy w naszej ofercie, działają m.in. w technologiach: FDM, SLA oraz PolyJet.

Stratasys – lider branży drukarek 3D

Marka Stratasys jest globalnym liderem branży drukarek 3D. Od ponad 3 dekad – a konkretnie od 1988 roku – zaopatruje klientów najnowocześniejsze rozwiązania i urządzenia. Ocenia się, iż stosując drukarki 3D i pozostałe urządzenia Stratasys można nieomal o 90% obniżyć koszty produkcji i czas na nią przeznaczony. Kluczowe idee pracy ekspertów marki Stratasys to gwarantowanie najwyższej klasy usług i urządzeń, jak również wsparcie techniczne i merytoryczne. Bestsellery z oferty drukarek 3D firmy Stratasys to kolekcja F123 Series – urządzenia do zaawansowanego prototypowania, rekomendowane dla przemysłu i biznesu. Nowością w naszej ofercie jest kolekcja F120 – kompaktowy model drukarek 3D do ekspresowego prototypowania z fabryczną precyzją.

Formlabs – desktopowe drukarki 3D

Formlabs to następny wiodący producent drukarek 3D. Czym wyróżnia się ta firma na rynku maszyn do druku przestrzennego? Formlabs zaopatrzą przedsiębiorstwa w bardzo zaawansowane technologicznie desktopowe drukarki 3D, jak również specjalistyczne metody przyrostowego wytwarzania, jak m.in. SLS i SLA. Nowością w asortymencie CadXpert jest drukarka Form 3 – niewielki model, pracujący w autorskiej, nowej technologii Low Force Stereolithography (LFS), która stanowi formę technologii SLA. Ta drukarka – tak samo jak wszelkie inne urządzenia firmy Formlabs – cechuje się prostą obsługą oraz funkcjonalną budową. Czym nowa technologia LFS różni się od SLA? Zdecydowanie lepszymi rezultatami w druku z żywic fotopolimerowych: większą dokładnością oraz szybkością druku, jak również dokładniejszym odwzorowaniem najdrobniejszych detali. W technologii LFS warunki druku są podtrzymywane na tym samym poziomie, dzięki temu można w krótkim czasie otrzymać jednakowe prototypy, do czego dąży się z reguły w masowej, powtarzalnej produkcji.

MakerBot – druk w technologii FDM

MakerBot dostarcza wysokiej jakości profesjonalne drukarki 3D, pracujące w technologii FDM. Drukarki 3D tego producenta są w szerokim zakresie wykorzystywane w najrozmaitszych sektorach przemysłu, edukacji, biznesu i wielu innych. Najnowszy model, czyli drukarka MakerBot Method X o przemysłowym zastosowaniu, to urządzenie wspierane przez Stratasys. To propozycja, która wykorzystuje materiały dostępne dla kolekcji Method, ABS oraz materiał podporowy Stratasys SR-30. W Method X drukowanie prowadzone jest w zamkniętej komorze podgrzewanej do 100 stopni Celsjusza. Wydruk jest trwały oraz dokładny, a w toku procesu drukowania nie dochodzi do przemieszczenia się warstw ani nie występują zniekształcenia.

Lokalizacja firmy:
CadXpert
ul. Ciepłownicza 23
31-574 Kraków

Tel.: +48 (12) 307-25-24
Mob.: +48 607-982-124, +48 501-473-209
E-mail: [email protected]